Zwroty

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dn kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

1. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie towaru. Przesyłka jest realizowana na Twój koszt.

2. Dołącz do przesyłki zestawienie produktów w którym podasz ilość i nazwę produktu

3. Napisz i prześlij na adres email info@electrokazje.pl Oświadczenie o odstąpieniu od umowy – wzór takiego oświadczenia znajdziesz poniżej

Formularz zwrotu :

4. Sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony) oraz zgodność pod względem ilości i modelu

5. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu.

6. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

7. Sugerujemy ubezpieczenie przesyłki na wypadek jej zaginięcia bądź uszkodzenia

8. Powiadom nas mailowo o nadaniu przesyłki Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub ślady użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu, pozostawiając go do Twojej dyspozycji.

Pamiętaj: Nie zapomnij dołączyć oryginału lub kopii dowodu zakupu (paragon opcjonalnie numer paragonu, kopia paragonu lub faktura VAT). Zwrotu wpłaty dokonujemy tylko przelewem bankowym w przeciągu ok. 14 dni roboczych od daty zatwierdzenia zwrotu. Masz prawo do zwrotu zakupionych produktów jeśli nie odpowiadają one Twoim oczekiwaniom – nie dotyczy to nadwyżek i pozostałości po montażu

Adres magazynu do zwrotu:

Electro Jarosław Pawłowicz

Adres : Kupiecka 80 lokal 9

67-100 Nowa Sól

Tel. 731 064 818